Obniżka! RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA OD PODSTAW. Zobacz większe

RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA OD PODSTAW. G. Michalczuk, T. Mikulska, J. Fiedorczuk.

Nowy produkt

Uniwersytet w Białymstoku Wydział Ekonomii i Zarz.

G. Michalczuk, T. Mikulska, J. Fiedorczuk.

978-83-7431-474-9

2016Rachunkowość finansowa od podstaw.
G. Michalczuk, T. Mikulska, J. Fiedorczuk.

Więcej szczegółów

Twoja cena:

37,32 zł brutto

-15%

43,90 zł brutto

37,32 zł za egz.

Więcej informacji

Podręcznik stanowi opracowanie, którego treści w usystematyzowany sposób pozwalają na poznanie  i zrozumienie zasad  rządzących  rachunkowością  finansową, zarówno w zakresie jej podstaw, jak i w wielu aspektach szczegółowych rozwiązań.
Składa się z wyodrębnionych tematycznie jedenastu rozdziałów, które przybliżają zagadnienia związane z podstawami rachunkowości i koncentrują się na takich aspektach, jak: wprowadzenie do rachunkowości, wyjaśnienie natury aktywów oraz źródeł ich finansowania, a także pokazanie istoty najważniejszego urządzenia ewidencyjnego – konta księgowego i zachodzących na nim zasad ewidencyjnych. Zawiera również szczegółowe  rozwiązania ewidencyjne w obszarze składników majątkowych  i źródeł  ich  finansowania. Dotyczy zarazem przychodów  i kosztów oraz  zasad tworzenia i podziału wyniku finansowego. Każdy rozdział zawiera też przykłady księgowe, które są praktycznym odzwierciedleniem omawianych w nich zagadnień. 
Podręcznik jest oparty na aktualnych regulacjach prawnych, wynikających  w równej mierze z prawa bilansowego, jak i tych nawiązujących do prawa podatkowego.

Opis

AutorG. Michalczuk, T. Mikulska, J. Fiedorczuk.
ISBN/ISSN978-83-7431-474-9
miejsceBiałystok
okładkamiękka
Rok wydania2016
Ilość stron368

Podobne produkty