Nowy Obniżka! Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Zobacz większe

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Rafał Kosik

Nowy produkt

Powergraph Sp. z o.o.

Rafał Kosik

9788364384134

2014

IFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.
Tom 1.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

33,15 zł brutto

-15%

39,00 zł brutto

33,15 zł za egz.

Więcej informacji

Niezwykły świat Felixa, Neta i Niki. Doskonały humor i klimat, sprawiają, że czytanie staje się jeszcze większą przyjemnością. Dołącz do zabawy ze zwariowanymi przyjaciółmi!

Trójka gimnazjalistów wspólnie przeżywa niesamowite historie. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to początek doskonałej zabawy, do której warto dołączyć. Pierwszy tom książki, opisującej perypetie bohaterów, którzy spotykają się z niezwykłymi zjawiskami. Poznaj uczniów warszawskiej szkoły i odkrywaj wspólnie z nimi nowe tajemnice.

Życie nastolatka może być pełne fantastycznych przygód. Felix, Net i Nika, to z pozoru zwyczajni uczniowie. W ich życiu nie brakuje jednak duchów, niecodziennych wynalazków i technologii, która daje im wiele możliwości. Na gimnazjalistów czeka trudne zadanie rozpracowania grupy złodziei. Czy przyjaciele poradzą sobie z takim wyzwaniem?

Rafał Kosik to polski pisarz, który tworzy przede wszystkim książki z gatunku fantastyki naukowej. Urodził się w Warszawie w 1971 roku. Oprócz pisania, autor zajmuje się również tworzeniem rysunków satyrycznych. Pierwszą powieścią, napisaną przez Kosika była książka "Mars", opublikowana w 2003 roku. W 2006 roku powieść Kosika "Vertical" została nominowana do Nagrody im. Janusza A. Zajdla i zwyciężyła również w plebiscycie Nautilus 2006. W roku 2009 książka autora, pt.: "Kameleon" została wyróżniona Nagrodą im. Janusza A. Zajdla oraz Nagrodą Literacką im. Jerzego Żuławskiego.

Opis

AutorRafał Kosik
ISBN/ISSN9788364384134
miejsceWarszawa
okładkatwarda
Rok wydania2014
Ilość stron376
WydanieI