Nowy Obniżka! Kajtek nie umie fruwać! Zobacz większe

Kajtek nie umie fruwać! Jennifer Berne

Nowy produkt

Prószyńskli Media Sp. z o.o.

Jennifer Berne

978-83-8123-052-0

2017

IKajtek nie umie fruwać!
Historia małego miłośnika książek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

21,25 zł brutto

-15%

25,00 zł brutto

21,25 zł za egz.

Więcej informacji

Znany już polskim czytelnikom szpak Kajtek – mały miłośnik książek – nie chce chodzić na zajęcia z fruwania, tylko cały czas spędza w bibliotece.

Bardzo różni się od swojej wielkiej szpaczej rodziny. Kiedy jego bracia śnią o pysznych larwach i pędrakach, jemu śnią się rycerze z przeczytanych powieści.  Marzy nawet, by zostać pisarzem. Kiedy inne szpaki uczą się polować na fruwające owady, on badawczo przygląda się robaczkom na ziemi i porównuje je z obrazkami w atlasach. I raz za razem naraża się na drwiny kolegów.
Gdy nadchodzi czas odlotu, przyjaciele mają nie lada problem z Kajtkiem. Jak go rozwiążą? I w jaki sposób mały Kajtek znów stanie się bohaterem, ratując życie całemu stadu? 

Znakomicie ilustrowana, piękna i mądra książka nie pozostawi żadnego małego czytelnika obojętnym. Jednych zarazi miłością do książek, innym uświadomi, czym jest przyjaźń. A niejeden mały kajtek weźmie się też… do ćwiczenia mięśni.


Jennifer Berne – autorka cyklu opowieści o szpaku Kajtku, napisała też inne popularne książki dla dzieci: „On a Beam of Light: A Story of Albert Einstein” oraz „Manfish: A Story of Jacques Coustea”, „Nighty-Night, Sleep Tight”. Za twórczość dla dzieci zdobyła kilka nagród i wyróżnień, a jej książki tłumaczone są na kilkanaście języków. Jako publicystka współpracuje z czasopismami (m.in. „Nick Jr.”) oraz telewizją. Mieszka nieopodal Columbia County w stanie Nowy Jork.

Opis

AutorJennifer Berne
ISBN/ISSN978-83-8123-052-0
miejsceWarszawa
okładkatwarda
Rok wydania2017
Ilość stron32
WydanieI

Podobne produkty