Obniżka! Literatura francuska. Krótkie wprowadzenie 10. Zobacz większe

Literatura francuska. Krótkie wprowadzenie 10. John D. Lyons, tłum. Agnieszka Kałowska

Nowy produkt

Uniwersytet Łódzki. Wydawnictwo

John D. Lyons, tłum. Agnieszka Kałowska

9788380887718

2018

ILiteratura francuska.
Krótkie wprowadzenie 10.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

29,75 zł brutto

-15%

35,00 zł brutto

29,75 zł za egz.

Więcej informacji

Książka stanowi czytelny przegląd zagadnień związanych z literaturą francuską od jej początków do czasów współczesnych. Autor koncentruje się na tych dziełach, które reprezentują zmiany w literackiej i społecznej praktyce.

Co odróżnia literaturę francuską od piśmiennictwa innych krajów? Jak ewoluowały konwencje i style literackie w poszczególnych okresach oraz w obrębie różnych gatunków? Dlaczego literaturę francuską można nazwać literaturą idei?

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Opis

FAKTURASF22/05/18/0263
AutorJohn D. Lyons, tłum. Agnieszka Kałowska
ISBN/ISSN9788380887718
miejsceŁódź
okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2018
Ilość stron148
WydanieI

Podobne produkty