Obniżka! Za kogo ty się uważasz? Zobacz większe

Za kogo ty się uważasz? Munro Alice

Nowy produkt

Wydawnictwo wab

Munro Alice

9788328036796

2017Kolekcja Jubileuszowa W.A.B.
Za kogo ty się uważasz?

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

25,49 zł brutto

-15%

29,99 zł brutto

25,49 zł za egz.

Więcej informacji

Dziesięć powiązanych ze sobą opowiadań, z których każde tworzy samodzielną, kunsztownie zbudowaną całość, składa się na poruszającą i przenikliwą opowieść o dojrzewaniu.

Rose pochodzi z biedniejszej części Ontario. Mieszka z ojcem i macochą Flo w domu na tyłach należącego do rodziny sklepu meblowego. Jako dziecko z niechęcią i strachem obserwuje życie mieszkańców swojego miasta. Potem ucieka, by zacząć studia w Toronto, wyjść za mąż i podjąć pracę zawodową. I przez cały czas próbuje odpowiedzieć na zawarte w tytule książki pytanie, które w dzieciństwie usłyszała od macochy.

O trudnych wyborach i bolesnych kompromisach Munro opowiada z prostotą, bezpretensjonalnie, z cudowną lekkością człowieka, którego nic nie może zaskoczyć.

W.A.B. ma już 25 lat: wybitni autorzy, znakomite książki, nowe kierunki.

Wydawnictwo powstało w 1991 roku i jest jedną z najbardziej zasłużonych polskich marek edytorskich. Słynie z szerokiej oferty współczesnej beletrystyki polskiej i obcej, a także literatury faktu, książek humanistycznych oraz tytułów popularnonaukowych.

Z okazji jubileuszu zaproponowano kolekcjonerską, limitowaną serię utworzoną z wybranych książek W.A.B., tych które zdobyły szczególne zainteresowanie czytelników, wywołały ożywione dyskusje i zachwyciły uniwersalnymi walorami literackimi.

Opis

AutorMunro Alice
ISBN/ISSN9788328036796
miejsceWarszawa
okładkatwarda
Rok wydania2017
Ilość stron368

Podobne produkty