Obniżka! Sztuka nowoczesna. Krótkie Wprowadzenie 9. Zobacz większe

Sztuka nowoczesna. Krótkie Wprowadzenie 9. David Cottington, tłum. Jarosław Pawłowski

Nowy produkt

Uniwersytet Łódzki. Wydawnictwo

David Cottington, tłum. Jarosław Pawłowski

9788380886698

2017

ISztuka nowoczesna.
Krótkie Wprowadzenie 9.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

29,75 zł brutto

-15%

35,00 zł brutto

29,75 zł za egz.

Więcej informacji

Książka w przystępny sposób wyjaśnia skomplikowane zagadnienia nowoczesnych trendów w sztuce, począwszy od Maneta i Picassa, a skończywszy na najnowszych przykładach sztuki performatywnej.

Kiedy możemy mówić o sztuce nowoczesnej? Jakie relacje zachodzą między sztuką nowoczesną a współczesną? Jaką rolę w sztuce nowoczesnej odgrywa handel dziełami sztuki?

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Opis

FAKTURASF22/05/18/0263
AutorDavid Cottington, tłum. Jarosław Pawłowski
ISBN/ISSN9788380886698
miejsceŁódź
okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2017
Ilość stron196
WydanieI

Podobne produkty