Obniżka! Science fiction. Krótkie wprowadzenie 13. Zobacz większe

Science fiction. Krótkie wprowadzenie 13. David Seed

Nowy produkt

Uniwersytet Łódzki. Wydawnictwo

David Seed

9788380887527

2018

IScience fiction.
Krótkie wprowadzenie 13.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

29,75 zł brutto

-15%

35,00 zł brutto

29,75 zł za egz.

Więcej informacji

Science fiction to przystępne i atrakcyjne ujęcie zagadnień związanych z gatunkiem niełatwym do zdefiniowania, określanym jako połączenie powieści, tekstu naukowego i proroctwa; podejmującym problemy nieobce literaturze zaangażowanej. Literackie i filmowe podróże w czasie i przestrzeni, Obcy i alternatywne społeczności, rozwój technologii i polityka.

 

*

 

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Opis

FAKTURASF22/05/18/0263
AutorDavid Seed
ISBN/ISSN9788380887527
miejsceŁódź
okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2018
Ilość stron184
WydanieI

Podobne produkty