Obniżka! Zobacz większe

Podstawy dynamicznej analizy konstrukcji z przyk. Jarosław Paluszyński, Sławomir Labocha

Nowy produkt

Wydawnictwa Politechniki Częstochowskiej

Jarosław Paluszyński, Sławomir Labocha

978-83-7193-578-7

2013Podstawy dynamicznej analizy konstrukcji z przykładami.
J. Paluszyński, S. Labocha I Częstochowa, 2013.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twoja cena:

30,60 zł brutto

-15%

36,00 zł brutto

30,60 zł za egz.

Więcej informacji

W skrypcie przedstawiono metody obliczeń stosowane w dynamice sprężystych układów prętowych. Obejmuje on tematykę wykładów oraz ćwiczeń audytoryjnych i projektowych, prowadzonych dla studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w ramach przedmiotu dynamika budowli. Przedstawiona treść przeznaczona jest zarówno dla studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.
Celem wykładu jest podanie podstaw teoretycznych, ilustrowanych przykładami, wprowadzających do dynamicznej analizy konstrukcji budowlanych. Materiał dydaktyczny podano w ujęciu klasycznym, posiłkując się rozwiązaniami analitycznymi, w tym również z użyciem przekształceń La-place‘a. Większość przykładów podanych w skrypcie rozwiązano wykorzystując możliwości programu Mathcad, którego funkcjonalność znakomicie ułatwia stosowanie zaawansowanych metod analizy matematycznej przy rozwiązywaniu zadań inżynierskich.
W skrypcie pominięto całkowicie zagadnienia wykorzystania metody elementów skończonych w analizie dynamicznej konstrukcji budowlanych, w związku z planowanym przygotowaniem oddzielnego opracowania poświęconego temu zagadnieniu.

Opis

AutorJarosław Paluszyński, Sławomir Labocha
ISBN/ISSN978-83-7193-578-7
miejsceCzęstochowa
okładkamiękka
Rok wydania2013
Ilość stron250

Podobne produkty